Duurzame leefomgeving

Programma 3 Duurzame leefomgevingRekeningRamingRamingRamingRamingRaming
Bedragen x €1.000201620172018201920202021
Lasten
(excl. mutaties reserves)
004Vastgoedinformatie614844444444
210Wegen5.4355.1904.7594.7624.7854.794
211Verkeer883404499426439435
221Overige watergangen434768686868
222Havens en kaden219178232235234233
240Afwatering7944444
560Groen3.4982.6592.7152.6652.6762.671
561Openluchtrecreatie2327472707070
Speelgelegenheden326143145145145145
721Afval4.8384.4064.4544.4104.4254.424
722Riolering4.1334.1124.3234.2864.3294.368
723Milieu1.9179002.2432.1842.1622.162
724Begraafplaatsen662652677593593589
810Ruimtelijke ordening942279942381380365
820Volkshuisvesting1300000
821Overige volkshuisvesting4.4471.5081.3311.1471.1471.147
830Grondzaken5.6536.4065.3756.5284.8402.551
835De Mars9.88610.5194.8534.8444.8244.824
Totaal lasten43.26737.52932.73632.79231.16528.894
Baten
(excl. mutaties reserves)
004Vastgoedinformatie000000
210Wegen-576-509-109-109-109-109
211Verkeer-12-7-7-7-7-7
221Overige watergangen-13-11-11-11-11-11
222Havens en kaden-12-11-11-11-11-11
240Afwatering000000
560Groen-59-41-1-1-1-1
561Openluchtrecreatie-14-11-11-11-11-11
Speelgelegenheden000000
721Afval-5.603-5.246-5.246-5.202-5.216-5.216
722Riolering-4.294-4.686-4.744-4.706-4.750-4.790
723Milieu-320-40-40-40-40
724Begraafplaatsen-257-338-338-338-338-338
810Ruimtelijke ordening-34-25-45-47-49-52
820Volkshuisvesting-100000
821Overige volkshuisvesting-2.113-1.350-1.340-1.340-1.340-1.340
830Grondzaken-4.477-6.407-5.375-6.528-4.840-2.551
835De Mars-9.040-10.366-4.700-4.700-4.700-4.700
Totaal baten-26.537-29.008-21.978-23.051-21.423-19.177
Mutaties reserves
Toevoeging reserves2.170215218218218218
Onttrekking reserves-6.115-390-459-330-321-321
Totaal mutaties reserves-3.946-176-240-112-102-103
Totaal programma 3 Duurzame leefomgeving45.43537.74232.95333.01131.38229.113